Sunucu

5 Adımda Fiziksel (Dedicated) Sunucu Satın Alma

Fiziksel Sunucu olarak isimlendirdiğimiz diğer bir adı ile Dedicated olarak bilinen sunucular, hali hazırda bir kullanıcıyı yahut bir şirkete özel olarak tasarlanan paylaşımsız internet sunucularıdır.

Bu sunuculara farklı kullanıcıların erişim imkanı olmadığından, Fiziksel Sunucu verilerinin farklı kullanıcılar ile paylaşımı mümkün değildir. Tüm hakları ve kullanım imkanlarıyla tek bir kullanıcıya uygun olarak hizmet verilir. Öncelikli olarak işiniz ve projeniz doğrultusunda satın almak istediğiniz Fiziksel Sunucuyu belirlemeniz sizin için en sağlıklı seçim olacaktır.

Fiziksel Sunucu Satın Alma

İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel olarak hazırladığımız, çeşitli donanım ve kaynaklara sahip Fiziksel Sunucularımız ile bütün projelerinizi tek bir sunucuda birleştirmenizin dahilinde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız doğrultusunda sorunsuz ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilir, sunucularınıza rahatlıkla erişim sağlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Fiziksel Sunucular
kendi bünyesindeki donanım ve gereksinimlerine göre aralarında fiyat gruplarına ayrılır, sahip olduğunuz iş ve proje kapsamında hangi sunucuyu seçeceğiniz ile alakalı tereddütte kaldıysanız panik yapmanıza gerek yok. Bu konuda da sizlerin yanındayız.

5 Adımda Fiziksel Sunucu Satın Alma

1-) Skyvds.com sayfasına giriş yaparak, sunucu bölümünde “Fiziksel Sunucular” seçeneğine tıklayın.

2-) Fiziksel Sunucu hizmetimizden, kendi seçtiğiniz veya müşteri temsilcimizin yönlendirmesi doğrultusunda size en uygun ürünü tercih ettikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayın.

3-) Ödeme döngüsünde yer alan 1-3-6 ay ve 1 yıllık ödeme planlarından bir tanesini seçip, sunucu satın alma adımlarını takip ediniz.

4-) Sunucunuza özel hazırlanan ek ürünlerimizden yararlanmak için, istediğiniz paketi işaretleyip “Sepete Ekle” butonuna basınız.

5-) Siparişinizi tamamlamak için son adımdasınız. Kişisel bilgileriniz, fatura adresiniz, ek bilgileriniz, ödeme detaylarınız ve isteğinize bağlı olarak siparişinizle ilgili bizlere herhangi bir bilgiyi iletmek için “Not” kısmını kullanabilirsiniz. Bütün boş alanları doldurduktan sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basınız.

Siparişinizi tamamlama işleminiz bittikten sonra faturanızı görüntüleyebilirsiniz. Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra, sunucunuz ekiplerimiz tarafından çok kısa bir sürede hazırlanıp sizlere teslim edilecektir. Fiziksel Sunucu hizmetimizin haricinde farklı bir sunucu planlamasına ihtiyaç duyduğunuz taktirde, satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu