Hosting

Kurumsal Mail Hosting Nedir?

Kurumsal Mail Hosting bütün mail yoğunluğunun kontrolünü sağlamak için çok önemli bir hizmettir.
Bunların içinde iş ile ilgili mailler, yapılan projelerin detayları ve değerlendirilmesi, müşteriye verilen fiyat teklifleri ve detayları, düzenlenen veya düzenlenmesi gereken sipariş ve sipariş detaylarının ne olduğu gibi buna benzer birçok önemli bilgi barındıran yazışmalar yüksek ölçüde büyük önem taşır.

Kullandığınız maile ait belli bir kota sınırlandırması veya istenmeyen e-posta “spam” gibi sorunlar işlerinizi olumsuz yönde etkilediği gibi sizi veya şirketinizi maddi olarak sıkıntıya da sokabilir. Fakat Kurumsal Mail Hosting hizmeti bütün bunların üstesinden gelebilmektedir.


Kurumsal Hosting ile Tehditlere Son!

Buna ek olarak mobil Kurumsal Mail Hosting’in ücretsiz aplikasyonu sayesinde, şirketinizin veya şahsınızın bütün mail trafiğinizi işinizden uzakta bir yerde telefonunuzdan yönetebilir ve rahatlıkla mail gönderimi sağlayabilirsiniz.


Kurumsal Mail Hosting’in Avantajları Nedir?

• iOS veya Android işletimine sahip telefonunuz ile uygulamanın arayüz menüsüne erişim sağlayabilir, giriş yaptıktan sonra gelen ve giden e-postalarınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

• Antispam kontrol mekanizması sayesinde, belleğinizin gereksiz yere dolmasını sağlayan ve aynı zamanda güvenliğinizi tehdit edebilecek istenmeyen maillerden anında kurtulabilirsiniz.

• 50GB’a kadar varan depolama hizmeti ile binlerce mailinizi kolayca kaydedebilirsiniz.

Secure Sockets Layer (SSL) servisinden ücretsiz yararlanabilir ve bu sayede telefonunuzdan bilgisayarınıza bütün maillerinizin korunaklı bir şekilde şifrelenmesini sağlayabilir ve kişisel ve özel bilgilerinize başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman depolama alanınızı genişletebilir, mevcut paketinizi yükseltmeden de e-hesaplarınızı ekleyip erişim sağlayabilirsiniz.

Yahoo, Gmail, Hotmail veya buna benzer farklı maillerinizin için taşıma yapabilir ve mevcut e-postalarınızı dilediğiniz hesabınızı taşıdıktan sonra düzenleyip kullanabilirsiniz.

Kurumsal Mail Hosting ile hem zamandan tasarruf edip hem de güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabildiğiniz mail transfer ve trafiği alanında kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.


Kurumsal Hosting Mail Adresi Nasıl Alınır?

Kurumsal Hosting Mail’den yararlanmak için başlıca yapmanız gereken kendinize ait bir alan adı “Domain” satın almaktır. Bu işlem sonrasında bilgilerinizin saklanacağı bir depolama alanına “Hosting” firmasına ihtiyacınız olacaktır. Fiyatın belirlenmesi konusunda sizin öncelikleriniz rol oynayacaktır. Almak istediğiniz hizmetin yapısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Bu aşamalardan sonra, hosting paketiniz ile birlikte e-posta paketi alarak gerekli ayarlar ve yönlendirmeler hizmet aldığınız firmanın destek ekibi tarafından yapıldıktan sonra Kurumsal Mail Hosting’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu