Sunucu

SkyVds Sunucu Barındırma Hizmeti

SkyVds Sunucu Barındırma (Colocation) hizmetimiz ve işinde oldukça başarılı ekip arkadaşlarımız, çalışanlarımız ve teknik kadromuzun oluşturduğu güçlü alt yapı donanımlarına sahip sunucularınızı, TİER III sertifikasına sahip olan ve aynı zamanda Türkiye’nin en önde gelen ve ismini sıklıkla duyduğumuz veri merkezi olan COMNET Veri Merkezi’nde kalite ve hizmetten ödün vermeyen bir prensiple hizmet almanız, istediğiniz hizmeti eksiksiz bir şekilde sizlere sunma imkanı veren şirketimizde barınmanız mümkün!

Buna ek olarak, yüksek şifreli güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen barındırma hizmetimiz; sunucularımızın teknik sorunlar veya kesinti anlamında hiçbir problem yaşamaması için özenle seçilmiş ve dizayn edilmiş çok güçlü havalandırma ve soğutma sistemlerine sahiptirler. Çünkü sunucu, ısı ve yalıtım anlamında ne kadar ihtiyaç duyduğu alanda olursa, kullanıcı o kadar fazla verim alacaktır. Dolayısıyla fiziksel anlamda sunucu için sağlanan bütün şartlar kalite ve performansını doğrudan etkileyecektir.

Colocation Nedir?

Colocation’u teknik anlamda inceleyecek olursak, bir sunucuyu çok yüksek altyapı ve internet hizmeti veren ve bununla birlikte güvenlikli yedekleme olanaklarına sahip bir veri merkezinde barınmasını sağlamaktır. Colacation’da kullanıcılar, yazılım ve donanım ile ilgili işlemleri kendileri kontrol etmektedir. Hali hazırda veri merkezimizin kontrolünde olacağınız için yüksek hızda sağlanan internet hizmeti, kullanıcılarımız tarafından kendi sunucularına bağlanırken veya işlem yapmak istediklerinde sorunsuz bir hizmet sağlamış olacaktır.

SkyVds Colocation ile Kaliteli Hizmetin Ayrıcalıklarına Varın

SkyVds Colocation – Sunucu Barındırma Hizmeti, yenilikçi ve sürekli gelişen bilim teknolojileri altyapısını uygun ve kalıcı bir şekilde oluşturmak isteyen işletme, işletmeciler ve yeni girişimciler gibi birden fazla kitleye hitap eden, müşterinin memnuniyetini esas alan iş prensipleriyle, emin adımlarla ve doğru bir yolda sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bununla birlikte projelendirme veya sunucularınızın kaliteli ve güvenilirliği esas aldığımız politikalarımızca, rahat ve güvenli bir şekilde barınabilmeniz için müşteri ve satış temsilcilerimize doğrudan ulaşabilir ve size ya da işletmenize en uygun şekilde özel colocation veya projelendirme tekliflerini alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu