Hakkımızda

SKYVDS KİMDİR?

2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal hosting, sunucu kiralama ve barındırma, web tasarım, optimizasyon, yazılım entegrasyonu alanlarında müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 2019 yılı sonlarında yeni yatırımlarımızla birlikte Türkiye’nin en büyük veri merkezlerinden biri olan COMNET veri merkezi ile anlaşma sağladıktan sonra, network hizmetleri konusunda müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.


SKYVDS SİZLERE HANGİ HİZMETLERİ SUNAR?

Sanal Sunucular : SKYVDS, AutoVM sanallaştırma alt yapısıyla müşterilerine sanal sunucuda tam yönetim ve erişim imkanı sunmaktadır. Yüksek performanslı E5 işlemciler ve Samsung Evo SSD donanımlarıyla ihtiyaçlarınız için en performanslı sunucuları hizmetinize sunmaktadır.

Hosting Hizmetleri : Hosting hizmetlerimiz ,cPanel altyapısıyla birlikte kolay ara yüzü ve yönetimi ile işletmeleriniz için en iyi hosting deneyimini sizlere sunulmaktadır. Yedekli alt yapımız sayesinde veri kaybı yaşamadan gönül rahatlığı ile işlemlerinizi yapabilir, Litespeed ile hostinglerinizde yüksek performans deneyimini keşfedebilirsiniz.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır. Elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veri tabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Destek Gerekirse
7/24 Buradayız

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın