Directadmin Nedir? Avantajları Nelerdir?

 admin  30 Ekim 2019   Directadmin Nedir? Avantajları Nelerdir? DirectAdmin, Kanadalı JBMC Yazılım geliştiricilerin basit işlevselliğine sahip popüler bir kontrol panelidir. Desteklenen İşletim Sistemi: GNU / Linux (CentOS, Red Hat, Fedora, Debian dağıtımları), FreeBSD. Directadmin ile ilgili daha geniş bilgiye ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Windows Hosting ile Linux Hosting Arasındaki Farklar

 admin  6 Kasım 2019   Windows Hosting ile Linux Hosting Arasındaki Farklar Windows Hosting ve Linux Hosting arasındaki farkları görmek, her ikisinin avantaj ve dezavantajlarını karşılaştırabilmek için öncelikle her ikisi hakkında bilgi edinmek gerekir. Bu sistemlerin farklılıklarını ve avantajlarını anlamak ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Cloudflare Nedir? Ne İşe Yarar?

 admin  13 Kasım 2019   Cloudflare Nedir? Ne İşe Yarar? Bir içerik dağıtım ağı olan Cloudflare, DDoS koruması, internet güvenliği ve alan adı sunucusu hizmetleri gibi birçok hizmet sağlayan Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirket. Merkezi San Francisco’da bulunan Cloudflare’in hizmetleri ters vekil ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Sanal Sunucu Nedir? Fiyatları Nelerdir?

 admin  7 Ekim 2019   Sanal Sunucu Nedir? Fiyatları Nelerdir? Günümüz teknolojileri oldukça gelişmiş konuma gelmişlerdir. Birçok farklı avantaj ve kullanım kolaylığını suna bu teknolojiler, hayatımızın her yanında karşımıza çıkmaktadır. Bu teknolojilerden biri olan sunucularda, İnternet kullanıcıları ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Bulut Sunucu Nedir? Ne İşe Yarar?

 admin  13 Ekim 2019   Bulut Sunucu Nedir? Ne İşe Yarar? İngilizcesi Cloud Server olarak bilinen bulut sunucu, bir veri merkezine bağımlılığı olmadan anlık olarak güncellemeler ve aktarımlar gerçekleştirebilen ve bunları hızlı bir şekilde yapan bir sistemdir. İnternet web sitesi yöneticileri için oldukça ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
WordPress Hosting Nedir? Fiyatları Nelerdir?

 admin  21 Ekim 2019   WordPress Hosting Nedir? Fiyatları Nelerdir? Günümüz teknolojileri insanlık adına birçok kolaylık sağlamaktadır. Sağladıkları kolaylıkların giderek arttığı teknolojiler arasında, en başta hiç şüphesiz İnternet gelmektedir. İnternet hayatımıza girdiğinden beri birçok değişiklik ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Vds Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatları Nelerdir?

 admin  27 Eylül 2019   Vds Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatları Nelerdir? Günümüz teknolojileri giderek gelişmekte ve insanların hayatını giderek kolaylaştırmaktadır. Giderek gelişen teknolojilerden biriside İnternet teknolojisidir. İnternet, hayatımıza girdiği günden beri birçok kolaylık ve avantajı bizlere ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Web Hosting Nedir? Fiyatları Nelerdir?

  Web Hosting Nedir? Fiyatları Nelerdir? Web hosting, internet sağlayıcısı kiralamanız ve internet sitenize aktaracağınız bilgileri bu noktalarda depolayarak, karşı tarafa yüklenmesini kolaylaştırmanız anlamına gelir. İnternet üzerinden verilen bu sistemin, kendinize uygun olanını bulmak için öncelikle sitenizin ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Sınırsız Hosting Nedir? Avantajları Nelerdir?

 admin  27 Eylül 2019   Sınırsız Hosting Nedir? Avantajları Nelerdir? Hosting ya da diğer adıyla barınma, hazırlamış olduğunuz web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız olduğunda kullanılan alana verilen isimdir. Hosting hizmeti bilgisayarlardan verilmemektedir. Sunucu denen makineler üzerinden ... Devamını Oku »

18th Jan 2020
Hosting Nedir? Fiyatları Nelerdir?

 admin  27 Eylül 2019   Hosting Nedir? Fiyatları Nelerdir? Diğer adı barınma olan hosting, herhangi bir web sayfasında yayımlanmak istenen resimlerin, sayfaların veya dokümanların internet kullanıcıları için herhangi bir durumda erişilebileceği bir bilgisayarda muhafaza etmektir. Bilgisayarda hazırlanan, tasarlanan ... Devamını Oku »

18th Jan 2020